אילנית לוי, מאיה בצלאל וסופי טייב בולסות צילום ניר פקין

 

קחו את אילנית לוי, מאיה בצלאל וסופיה טייב, תתפחו להן שולחן במסעדת דגים וקיבלתם פפראצי עסיסי ומשמין במיוחד, שלא לדבר על הדאחקות שרצו שם. והכל? ברור שמתועד. וואלה! סלבס יאמי

טעים לך מאמי?

מלכת יופי בדימוס, שדרנית רדיו מפולפלת ואחות של זמרת מפורסמת נכנסו למסעדת דגים – תודו שזו נשמע כמו התחלה של בדיחה ממש ממש מצחיקה. אז זהו, שלא ממש, למרות שדאחקות בטח ובטח רצו שם, ככה זה כשהבטן של אילנית לוימאיה בצלאל וסופיה טייב מקרקרת והן מחליטות לפתוח שולחן  במסעדת דגים שלא ממש סופרת קלוריות.

יאמי!

אם חיפשתם עוד סיבה לשנוא את הגברת לוי, מלבד העובדה שהיא הורסת, מוכשרת ובזוגיות עם גבר הורס, הנה מצאתם לכם – מלכת היופי במיל’ לא ממש רואה ממטר בכל הנוגע לקלוריות, שומנים ומזון, כך שביקור במסעדת דגים כמו “בני הדייג”, שם מעמיסים על השולחן סלטים מכל טוב ולא מעט מנות עיקריות – הוא משהו שבשגרה אצלה.

תרבחו ותסעדו

שלוש הבנות המתוקות החליטו לפנק את עצמן בארוחת מלכים, אז הן נכנסו למסעדה המפורסמת, התיישבו וביקשו מהמלצר להעמיס להן מכל טוב. מסתבר, שבניגוד לדוגמניות וכוכבות אחרות – צלם הפפראצי שהיה באזור, לא ממש הפריע לשלוש לנגב חומוס בהנאה ולרדת על כל הסלטים שהיו על השולחן. אה כן, ברור שהשאירו טיפ יפה ומפנק.

וואלה! סלבס יורדת על צלחת חומוס רק מול קהל של למעלה מעשרה אנשים

תנגבי כפרה!

כמה טיפ נשאיר?

 

Leave a Comment