בריטני ספירס מתפרנסת

התופעה ששמה בריטני ספירס ממשיכה להפתיע אותנו בכל פעם מחדש, בעיקר משום שאף אחד לא באמת האמין שהיא תצליח לשקם את עצמה אחרי ההתמוטטות המפורסמת שלה ב-2007. אלא שבריטני לא רק הצליחה לקום מחדש מהעפר, אלא גם להשיב עטרה ליושנה ולהפוך שוב לאחת הזמרות המצליחות ביותר בעולם, מה שגורם לנו לתהות לא פעם – אם היא מרוויחה כל כך הרבה, למה היא ממשיכה להתלבש בטרנינגים ומגפי UGGוללכת לקניות ב”וולמרט”?

כעת, אתר “E!” חושף לראשונה בדיוק באלו סכומים מדובר. בעוד שכוכבים אחרים “מוערכים” בסכומים אסטרונומיים, ערוץ הבידור האמריקני הצליח לשים ידיו על מסמכים שמפרטים את הכנסותיה והוצאותיה של ספירס בשנתיים האחרונות – עד לרמת הסנט. הנתונים מספרים סיפור מעניין במיוחד על חייה של הכוכבת: מסתבר שבריטני סיימה את 2012 עם נכסים ומזומן בשווי 36.4 מיליון דולר. הכנסותיה מ”עסקים” הגיעו ל-13.9 מיליון דולר, וזה לא כולל 68 מיליון דולר בכרטיסים להופעותיה ו-15 מיליון שקיבלה על תפקידה כמנטורית ב”אקס פאקטור”. לא רע, הא? אז לאן הולך כל הכסף?

והרי התשובה: בריטני הוציאה 6.78 מיליון על הוצאות שוטפות כמו כבלים וקניות ב”טארגט”, 47 אלף דולר קניות בסופרמרקט, ב”וולמרט” וב”פוטרי בארן” בכרטיס אשראי נוסף, 76 אלף דולר על “הוצאות משפחה” (מזונות לבעלים לשעבר?) והוצאות מחיה בסך 252 אלף דולר.

britt

בריטני ספירס ובניה: מעדיפה לקבל חותמת “שוק” ולהיות אמא טובה

עם זאת, רוב הכסף מסתבר, הולך להגנה ושמירה על הזמרת הבעייתית, שנתונה להשגחת אביה ג’יימי מ-2008: יותר ממיליון דולר שולמו על סיוע משפטי, כולל 133 אלף דולר שעשה אביה כאפוטרופוס הראשי שלה ושכר טרחה של 113 אלף לעורך הדין שלה. עוד 79 אלף לעוזריה האישיים, ו-36 אלף דולר למאבטחים הצמודים.

 כל ההוצאות הללו, שללא ספק נועדו לשמור על שפיותה של ספירס ועל הבועה המרופדת שבה היא חיה בשנים האחרונות. משאירות לה סכום פעוט (במונחים הוליוודיים) של 34 אלף דולר בלבד למלתחה וטיפוח. זה אולי נשמע מעט כשמדובר בכוכבת שאמורה ללבוש בגדי מעצבים ולהחזיק מעצב שיער צמוד שידאג לה לשורשים, אבל הבחירה של בריטני – או של אלה שדואגים לרווחתה – היא כנראה בין סגנון חיים ראוותני שכולל גם סמים ומסיבות, לבין חיי משפחה נורמליים שכוללים גם גיחות לאאוטלט מדי פעם. אז נכון, זה מכניס אותה דרך קבע לרשימת המתלבשות הגרועות – אבל בהתחשב בעבר שלה, זה באמת מחיר פעוט לשלם.

Leave a Comment