דבי ריינולדס עשויה להיקבר בשמלה האהובה עליה

 

מחווה אחרונה לשחקנית שהלכה לעולמה בסוף השבוע שעבר: בנה טוד נצפה בהכנות להלוויה כשהוא אוחז

באחת השמלות האדומות ששימשו את אמו בטקסים ובאירועי צדקה

dabby-raynolds-1

הצבע שאהבה יותר מכל. ריינולדס (צילום: אימג’בנק – Gettyimages)

דבי ריינולדס, שהלכה לעולמה ביום חמישי, כנראה תיפרד סופית מהעולם באחת השמלות האדומות האהובות עליה. ריינולדס חיבבה מאוד את הצבע האדום, והגיעה עם שמלות בגוון הזה לטקסים רשמיים ולאירועי צדקה. הדיווח בארצות הברית על הכוונה הזו הגיע לאחר שטוד פישר, בנה של ריינולדס שאיבד בתוך יומיים את אחותו קארי ואת אמו, נראה מתכנן את ההלוויה כשהוא אוחז באחת השמלות.

הליך ההלוויה מסובך, מאחר שהמשפחה מסרבת לנתיחת גופתה של קארי פישר. כעת, מחכים בעיריית לוס אנג’לס לטלפון מהקרובים, על מנת לבדוק כיצד להמשיך.

dabby-raynolds-2

ריינולדס עם מיקי רוני (צילום: אימג’בנק – Gettyimages)

ריינולדס הלכה לעולמה בחמישי בערב שעון קליפורניה, לאחר שהוחשה לבית חולים בעקבות שבץ שעברה. ריינולדס, מכוכבות דור הזהב של הוליווד, נולדה באל פאסו, טקסס, באפריל 1932. מגלה כישרונות של אולפני וורנר גילה אותה בתחרות יופי בעיר, בה זכתה כשהיא מחופשת לשחקנית בטי האטון.

היא הגיעה לשיאה בשנות החמישים והשישים. ב-1952 כיכבה במחזמר הקלאסי “שיר אשיר בגשם” לצדו של ג’ין קלי. ב-1964 זכתה במועמדותה היחידה לאוסקר עבור תפקידה בסרט “Unsinkable Molly Brown”. יופייה וכישרונה של ריינולדס פתחו בפניה את דלתות אולפני הוליווד, וסידרו לה מגוון של תפקידים בקומדיות רומנטיות כמו “Tammy and The Bachelor” ו-“The Mating Game”. עם ההצלחה הגיעו גם התפקידים הרציניים יותר בדרמות כמו “The Rat Race” , “The Catered Affair”, “How the West Has Won”.

 

Leave a Comment