“דודי כספי: “מעניין להיות אשתו של הבוס

שנים סחבה קייטי סגל (62) את דמותה של פגי באנדי, עד שהחלה לשחק ב”ילדי האנרכיה” • הערב עולה בהוט העונה האחרונה של הסידרה, וסגל מודה על ההזדמנות

kate-segal

סגל ב”ילדי האנרכיה”

כמעט שני עשורים אחרי שהסידרה “נשואים פלוס” ירדה מהמסך, נראה שסוף־סוף הצליחה השחקנית קייטי סגל להיפרד מהדמות של פגי באנדי. זה קרה בזכות הסידרה “ילדי האנרכיה”, שהערב עולה ב”הוט” עונתה השביעית והאחרונה (ערוץ HOT PLUS, ימים ראשון עד חמישי ב־22:55).

במרכז הסידרה חברי מועדון אופנוענים אלים וידוע לשמצה (המבוסס על מועדון “Hell’s Angels” המפורסם), ובראשם ג’קסון “ג’קס” טלר (צ’ארלי האנם, “פסיפיק רים”). סגל מגלמת את ג’מה, אמו הדומיננטית והמגוננת באופן בלתי מתנצל. היחסים בין ג’קסון לאמו טעונים מאוד, והמתח הגיע לשיאו בסוף העונה הקודמת כשג’מה רצחה את אשתו של ג’קסון, טרה (מגי סיף).

את “ילדי האנרכיה” יצר קורט סאטר, שבעבר היה תסריטאי בדרמת האקשן “המגן”. סאטר הוא גם בעלה בחיים של סגל מאז 2004. לסגל ולסאטר בת משותפת, ולה יש שני ילדים בוגרים מנישואיה הקודמים. מעריצי “נשואים פלוס” יזכרו כי בעונה החמישית של הסיטקום הפופולרי הריון אמיתי של סגל שולב בעלילת הסידרה, אלא שהדבר הסתיים בטרגדיה כשהעובר שילדה מת והעלילה נעלמה מהסידרה בתירוץ של חלום שאל חלם באותם פרקים. שני ההריונות הבאים שלה הוסוו מעין המצלמה.

סגל בת ה־62 זכתה ב־2011 בפרס גלובוס הזהב על תפקידה ב”ילדי האנרכיה”. מאז ימיה כפגי באנדי הספיקה להתארח בסדרות “אבודים” ו”בוסטון ליגל” ולדבב את דמותה של לילה בסידרת האנימציה העתידנית “פיוצ’רמה”. לאחרונה פורסם כי היא תופיע בעונה הבאה של הסיטקום המצליח “המפץ הגדול” בתור אמה של פני (קיילי קווקו).

בראיון לקידום העונה האחרונה (והנצפית ביותר) של “ילדי האנרכיה” מגלה סגל שהתשוקה האמיתית שלה היא דווקא למוסיקה וכי באמתחתה ארבעה אלבומים שהוציאה בעבר. “אני מגיעה מהרוקנרול, לכן עולם האופנוענים לא היה זר לי”, היא אומרת, “אני אתגעגע לג’מה כי היא היתה אתגר עבורי אחרי שנים בקומדיה. אני מרגישה שהשתפרתי במקצוע. כיום, כשיש הרבה יותר אופציות מבעבר לשחקניות בוגרות, לרבות בטלוויזיה, זה מאוד מחזק אותי. מה שבטוח, היה נהדר לעבוד לאורך השנים בעיקר בטלוויזיה כי זה לא הרחיק אותי מהבית ומילדיי, והגידול שלהם הוא הדבר שאני אוהבת יותר מכל. זה מה שהעניק לי הכי הרבה עוצמות, שאותן הבאתי לדמות”.

סגל גם מספרת שלמרות הזוגיות עם סאטר, הם לא מביאים את העבודה הביתה. “יש לו אמנם משרד בבית, אבל אין לי מושג מה הולך שם”, היא אומרת, “זה מעניין לבוא לסט צילומים כשאת אשתו של הבוס, וזה בהחלט נותן טון אחר למערכות היחסים בין השחקנים והצוות. כולם חושבים שאני יודעת הרבה יותר מהם, אבל הוא מספר לי רק את מה שאני צריכה לדעת כאחת השחקניות בסידרה.

“אני מכירה כבר את הדמות. ג’מה מאוד מינית למרות שהיא על תקן הדמות המטריארכלית. המוטיבציה שלה היא להישאר נאמנה למשפחתה, אבל בסופו של דבר היא האלטרנטיבה המיזוגינית לעולם הגברי מאוד הזה”.

 

Leave a Comment