דווקא עכשיו: נועה תשבי והחבר בביקור מולדת

 

המצב הביטחוני על הפנים ותיירים מסרבים לבוא? הבקסטריט בויז הבריזו? אל דאגה, אפשר לסמוך על נועה תשבי שהביאה איתה לארץ הקודש תייר (סוג של) מסוקס. וואלה! סלבס דרכון זר

Slider

הכנסי כבר לאוטו וניסע. נועה תשבי עם רוס

תודו שהתגעגעתם: ישראל זכתה לכמה שגרירות יפות בתפוצות, אך השבוע נחתה בארץ אחת המוצלחות של ארצנו הקטנטונת – הלא היא נועה תשבי, כשהיא חמושה בחיוך ההרסני שלה. חשו מה? היא גם הביאה איתה תייר על הדרך, את בן הזוג המסוקס, איש העסקים האמריקני רוס סינקל, שהצטרף לביקור המולדת של אהובתו.

חשבתם שדווקא בתקופה מתוחה זו לא נזכה לראות את זיו פניה של תשבי? כי השניים נחתו בישראל לפני כמספר ימים לצורך ביקור פרטי, כשתוך כדי טיילו ברחבי הארץ ובילו זמן איכות עם חברים קרובים.

Untitled-19

Untitled-21

תשבי הוציאה לאור את הזוגיות שלה במסיבת הסילבסטר של בר רפאלי, בחודש דצמבר האחרון, תוך כדי שנכסנו לאירוע האקסקלוסיבי כשהם שלובי ידיים, עם חיוך מרוח על פניהם.

את זוג היונים תפס הפעם הצלם האמיץ של וואלה! סלבס, כאשר הגיעו להשכיר מכונית שתוכל לנייד אותם בין שלל הביקורים והמפגשים החברתיים – בזמן הביקור הקצרצר בארץ.

תשבי, שבחודשים האחרונים הפכה לשגרירה בעל כורחה והתגייסה (שוב) להסברה הישראלית בהוליווד – עמדה לאחרונה במרכזה של כתבת ענק בעיתון היהודי הנחשב “ג’ואיש ג’ורנל”. שם, פרשה את משנתה ויצאה להגנת ישראל תוך כדי שהיא נכנסת באמנים כמו ריהאנה ופנלופה קרוז, שהעזו לצאת נגד פעולת צה”ל בעזה בתקופת מבצע “צוק איתן”.

“אני מאמינה בכוחה של תעשיית הבידור והתרבות לעצב את נקודת המבט של החברה”, אמרה תשבי. “אמנים כמו דילןלנון ובונו שינו את תפיסת העולם שלנו בכל הנוגע לאי צדק בעולם. הם הלכו בעקבות המצפון שלהם אך לא התעלמו מהעובדות והם הקדישו את כשרונם לשנות את דעת הקהל”. צדיקה.

וואלה! סלבס איבדה את הדרכון שלה בבריכה במיקונוס.

לתמונות נוספות מהבקור של נועה תשבי הקישו

Leave a Comment