החברים הכי טובים גילו שהם אחים

 

אחרי שהגיעו לגיל 18, גילו ג’אק וג’ורג’יה מבריטניה כי הם לא רק חולקים חוויות משותפות אלא גם גנטיקה משותפת • “ניסים בכל זאת קורים” צייצה האחות המאושרת

ג’ורג’יה בונד וג’אק באומן // צילום: פייסבוק

ג’ורג’יה בונד וג’אק באומן מכירים כבר שנים, אך רק ביום שלישי האחרון גילו שהם קרובים יותר משהם חשבו. השניים, המגדירים את עצמם “חברים הכי טובים זה של זו”, גילו בזכות בדיקה גנטית כי הם אח ואחות – דרך אותו אב שהם לא מכירים. 

השניים נולדו בעקבות הפריה חוץ גופית שעשו האימהות שלהם, באמצעות תרומת זרע שתרם האב המסתורי. ג’ורג’יה, המתגוררת בליברפול, צייצה את הממצא המדהים בטוויטר: “תמיד צחקנו על זה שכנראה באנו לעולם בזכות אותו תורם זרע, הפכנו להיות האח והאחות”.

 

ג’אק באומן 

ג’ורג’יה המשיכה לספר כי “לפני מספר שבועות, בהגיענו לגיל 18, שנינו קיבלנו גישה לפרטים המעטים אודות האב הביולוגי שלנו”. לג’אק נודע כי בזכות אביו, יש לו אחות שנולדה בשנת 1998. ביום שלישי האחרון כאמור, גילו השניים כי התורם המסתורי הוא למעשה אביהם המשותף. 

ג’ורג’יה וג’אק קראו לילדים שנולדו מתרומת זרע ללכת ולבדוק מי הם האחים הביולוגים שעשויים להסתובב בעולם: “כרגע אנחנו הכי מאושרים שניתן לדמיין, ניסים בכל זאת קורים”. הפוסט שלה הפך לויראלי וצויץ מחדש יותר מ-17 אלף פעמים. 

ג’ורג’יה בונד 

מקרה דומה נוסף התגלה בארה”ב כבר ב-2014, כשהחברות הכי טובות מהאוניברסיטה גילו שהן אחיות. מעבר לכימיה יוצאת הדופן, הבנות הבינו במהרה כי יש דמיון פיזי רב ביניהן. אף אחת מהן לא דמיינה שהן אחיות למחצה, וששתיהן באו לעולם באמצעות אותו תורם זרע.

 

 

 

Leave a Comment