העברת השנה? בקהאם חתם בפריז

 

 

אחרי מדריד ולוס אנג’לס – הקשר האנגלי הגיע לבירת האופנה הצרפתית • בקהאם במסיבת העיתונאים: אתרום שכרי לילדים

  דוויד בקהאם כבר בן 37, אבל זה לא מונע ממנו להמשיך ולככב גם על מגרשי הכדורגל. כמה שעות לפני תום מועד ההעברות של חודש ינואר, חתם הקשר בקבוצת המיליונרים של פריז סן ז’רמן, המוליכה את הליגה הצרפתית.

Slider

בקהאם, שבשנים האחרונות שיחק בקבוצת לוס אנג’לס גלאקסי, עזב בתקופה האחרונה את ארה”ב ושמו נקשר כמועמד להצטרף לקבוצת ארסנל מלונדון – אך זו הבהירה כי אין סיכוי שהעברה כזו תצא לפועל.

בקבוצתו החדשה ישתף בקהאם פעולה עם החלוץ הנהדר זלאטן איברהימוביץ’, וינסה להביא יחד איתו את תואר האליפות לפריזאים אחרי שנים ארוכות של אכזבה.

במסיבת העיתונאים החגיגית בה הוצג אמר בקהאם: “אני לא יודע מתי אפרוש. היו לי הצעות מאנגליה, אבל לא אשחק שם באף מועדון פרט למנצ’סטר יונייטד. אני מתכוון לתרום את כל שכרי לילדים במצוקה”.

.0pt��tf�o � ial”,”sans-serif”;mso-ascii-theme-font: minor-bidi;mso-hansi-theme-font:minor-bidi;mso-bidi-theme-font:minor-bidi’>תראו, הוא ממשיך, מה קורה אצל הישראלים: הם מובילים במדע ובטכנולוגיה, יש להם אוניברסיטאות ברמה גבוהה ותשתיות מפותחות. אפילו תוחלת החיים של ערביי ישראל, למרות התלונות והביקורת, הרבה יותר גבוהה מתוחלת החיים של אזרחי מדינות ערב.

 

Leave a Comment