הקרב על הילדים מאת דודי כספי

היום שאחרי בראנג’לינה • במוקד: איך תתחלק המשמורת על ששת הילדים? • ב”מאדאם טוסו” כבר הפרידו בין בובותיהם של השניים

brad-ans-angeline-1-gif

יממה אחרי היוודע דבר גירושיהם הקרובים של בראד פיט ואנג’לינה ג’ולי, פרטים נוספים זורמים על אודות הפרידה המתוקשרת.

עם הון משותף של 400 מיליון דולרים, 240 מיליון דולרים של פיט ו־160 מיליון דולרים של ג’ולי, חלוקת הרכוש של בני הזוג תתרכז בנכסים המשותפים, דוגמת האחוזות שבבעלותם בלוס אנג’לס, ניו אורלינס, דרום צרפת ופלמה דה מיורקה בספרד. אולם נדמה כי הנושא שכבר זוכה למירב תשומת הלב בפירוק הנישואים הוא החזקה על ששת הילדים המשותפים של בני הזוג, מחציתם ביולוגיים ומחציתם מאומצים.

לאחר שג’ולי תבעה בבקשה שלה לגירושים משמורת מלאה, מקורבים לפיט אמרו לאתר TMZ כי “אנג’לינה חולמת אם היא חושבת שתוכל להרחיק ממנו את ילדיו ואין סיכוי שזה עומד לקרות. הוא לא רוצה להפריע לה באופן שיאפשר להם לנהל הורות משותפת, אבל בוודאי לא ירשה לה לנדות אותו”.

אותם מקורות הוסיפו גם כי הטענות של ג’ולי על אודות שימוש גובר לכאורה של פיט (52) במריחואנה ובאלכוהול, שמשפיע על כישוריו כהורה וגורר התפרצויות זעם, הן מוגזמות וכי הוא “לעולם לא יסכן את ילדיו”.

לאחר שעורכי דינה של ג’ולי מסרו כי היא דואגת ל”בריאות משפחתה” ולכן לא תתבטא בנושא בזמן הקרוב, במקביל להדיפת השמועות בצהובונים על צד שלישי שהיה אחראי לפרידה – קרי, רומן לכאורה של פיט עם השחקנית הצרפתייה מריון קוטיאר על סט צילומי סרטם החדש – פיט בעצמו שיחרר תגובה שנגעה רק להיבט המשפחתי. “כל זה מאוד מצער אותי, אבל מה שחשוב מכל הוא טובת הילדים”, מסר פיט למגזין “פיפל”, “אני מבקש מכלי התקשורת לתת להם את השקט והפרטיות שלהם הם זקוקים ברגעים הלא קלים הללו”.

מי שמיהר לנצל את הסקרנות בנוגע לשמועות על רומן לכאורה בין פיט וקוטיאר הם אולפני פרמאונט, שהפיקו את הסרט “Allied” בכיכובם, שמתוכנן לעלות לאקרנים בסוף נובמבר, ואתמול שיחררו טריילר לקידום הסרט.

תגובה נוספת היתה של חברו הקרוב של פיט, ג’ורג’ קלוני, שנכח אתמול בכנס באו”ם בנושא משבר הפליטים, וכשנשאל על ידי כתב של רשת CNN על הפרידה ענה “לא ידעתי על כך, צר לי עבורם, זהו סיפור עצוב ומצער עבור המשפחה”.

במוזיאון השעווה בלונדון מיהרו להתאים את הבובות למציאות, והפרידו את דמויותיהם של השניים.