הרגע לו חיכינו 30 שנה: הסופרמודלס מתאחדות על המסלול של ורסצ’ה

לשנייה היה נדמה שמדובר בתמונת ארכיון מהניינטיז, אבל זה קרה בלייב, באיחוד נוסטלגי וזוהר שהיווה את השיא של שבוע האופנה במילאנו. האינסטגרם קרס, וגם אנחנו. כל הפרטים, התמונות, הסרטונים ותיעוד הרגעים שלפני ואחרי

מימין: הלנה כריסטנסן, סינדי קרופורד, נעמי קמפבל, המעצבת דונטלה ורסצ’ה, קלאודיה שיפר וקרלה ברוני בפינאלה של התצוגה (צילום: אימג’בנק – Gettyimages)

 

מי שנכנס ביממה האחרונה לרשת האינסטגרם לא יכל לפספס את שטף הנוסטלגיה שכבש כל חלקה טובה ברשת. נעמי קמפבל, קלאודיה שיפר, הלנה כריסטנסן, סינדי קרופורד וקרלה ברוני צועדות לכל תשואות הקהל בשמלות זהב דקיקות על המסלול לצד דונטלה ורסצ’ה. לרגע אחד היה נראה שמדובר בתמונת ארכיון מהניינטיז, מינוס לינדה אוונג’ליסטה וכריסטי טרלינגטון, אבל לא, האיחוד המרגש הזה קרה בלייב, והיווה את הגראנד פינאלה לתצוגה של ורסצ’ה והגראנד וואו לשבוע האופנה במילאנו.

הרגע הזה שבו חמשת הסופרמודלס, שכיום בנות חמישים בממוצע, יצאו לבמה (על רקע השיר “Freedom! ’90” של ג’ורג’ מייקל, שכלל קליפ בלתי נשכח בהשתתפות רובן) חתם באופן מושלם את הקולקציה שמציינת 20 שנים למותו של המייסד ג’יאני ורסצ’ה. הבחירה לחגוג את חייו ולא את מותו הטראגי, הביאה את האחות דונטלה לפתוח את הארכיון לראשונה, ולאסוף פריטי מפתח מהחצי הראשון של הניינטיז מתוך קולקציות איקוניות בהשראת ווג, אנדי וורהול, אלטון ג’ון, בארוק ומנומרים למיניהם.

גראנד פינאלה וגראנד וואו: צפו באיחוד המדהים

התרגשות הקהל מהתצוגה משקפת במידה מדויקת את המגמה הנוסטלגית שרווחת כיום בעולם האופנה. אם זה טרנד האמריקנה אודוגמניות בנות-של כמו קאיה גרבר, קנדל, ג’יג’י ובלה, לצד ההצלחה של כאלה עם נוכחות של כוכבת ולא של קולב. נשיות מבושלת היא עוד עניין אותו הקהל מבקש לראות לאחרונה. פה הוא זכה למנה גדושה ממנה, אחרי תצוגה שלמה שבה הגיל הממוצע על המסלול היה לא יותר מ-20.

תמונת הסיום הזהובה בראשותן של נשים מפוארות גרמה לכל התצוגה להיראות כמו הקדמה בנוסח מסיבת תחפושות של ילדות שפלשו לארון של אמא (של קאיה). נראה שהעולם בשל לדוגמניות שמייצגות את הגיל האמיתי של לקוחות בתי האופנה, והגיע הזמן לתת לו את זה.

נשאלת השאלה: איפה כריסטי ולינדה?

 

Leave a Comment