חשיפה: ישראלים בונים ומוכרים בתים חדשים בארה”ב

הכירו את מודל ההשקעה המהפכני של משקיעים ישראלים – יזמות נדל”ן בארה”ב: רכישה משותפת של קרקע, בניה חדשה, ומימוש מהיר בתשואות גבוהות. מה הופך את ההשקעה לייחודית כל כך והאם כדאי להצטרף למגמה? הכל בכתבה הבאה

בדיקה פשוטה של אלטרנטיבות ההשקעה לכספכם מגלה מציאות די עגומה. הבורסה מסוכנת ובלתי צפויה, התשואות בבנק נמוכות, מחירי הדירות כבר גבוהים באופן חריג ויוזמות חקיקה בתחום הנדל”ן בארץ הן סיבה רצינית לדאגה. לכל אפיקי ההשקעה האלה מכנה משותף: לאחר הרכישה כולם מקווים שהשוק יעלה, בלי שום יכולת לייצר רווחים שאינם תלויים בחסדי השוק.

הבשורה הטובה היא שכיום נפתחת בפניכם הזדמנות השקעה פורצת דרך, בה לא מחכים לעליית ערך של השוק, אלא יוצרים את הערך ביזמות ובניה חדשה, באחד מהשווקים האטרקטיביים בעולם: ארה”ב. הניסיון מלמד כי מדובר באלטרנטיבה בטוחה ומשתלמת לכספכם, המביאה למימוש מהיר בתשואות נאות.

investment-in-usa

יזמות נדל”ן בארה”ב: רכישה משותפת של קרקע, בניה חדשה, ומימוש מהיר בתשואות גבוהות landis

יזמות ובנייה בארה”ב – למה דווקא עכשיו?
בתקופת המשבר הכלכלי שפקד את ארה”ב בסוף שנות ה-2000, מחירי הנדל”ן התרסקו ובניית בתים חדשים הוקפאה לחלוטין. כעת ניתן לומר באופן החלטי כי שוק הנדל”ן בארה”ב הינו אחד השווקים החזקים בעולם, המאופיין בביקוש רב לבתים חדשים ומחירי נדל”ן המטפסים מעלה ביציבות.

בשל השנים בהן ענף הבניה היה משותק, נוצר מחסור גדול בבתים חדשים והקבלנים מתקשים להדביק את הפער שבין ההיצע לביקוש. הוסיפו לכך את העובדה שההגירה לארה”ב אינה פוסקת לרגע, וקבלו טיימינג  מושלם ליזמות נדל”ן בארה”ב.

יזמות ובנייה חדשה בארה”ב – איך לעשות את זה נכון?
הצטרפות לפרויקטים של בנייה חדשה בארה”ב באמצעות חברת השקעות המתמחה בכך, הינה בחירה חכמה ומשתלמת. חברת ההשקעות תאתר קרקע לבנייה במרכזי הערים הגדולות, תאפשר לכם להצטרף אליה כשותפים מלאים, תפנה לקבלת מימון בנקאי לפרויקט, תבנה את הבתים החדשים באמצעות נותני שירות מקומיים, תמכור את הנכס ותחלק את הרווחים בין חברי הקבוצה בהתאם לגובה ההשקעה היחסי של המשקיעים. שימו לב, חברות השקעה רציניות יהיו שותפות יחד אתכם בפרויקט וינהלו את התהליך מא’ ועד ת’, כך שיושלם ללא עיכובים ויניב לכם תשואה אופטימלית בזמן קצר.

מה היתרונות של יזמות ובנייה בארה”ב?
אתם שותפים המחזיקים בזכויות בעלות בקרקע, אשר מהווה בטוחה חזקה לכספכם. הבנייה בארה”ב הינה מהירה, כך שאתם צפויים לקבל את כספי ההשקעה והרווחים תוך שנה עד שנה וחצי, כאשר ברוב המקרים הבתים נמכרים עוד בטרם הסתיימה הבנייה.

יתרון נוסף הוא רף הכניסה הנמוך. בעבר, הרווחים הגבוהים מיזמות ובניה היו שמורים לחברות ענק ולטייקונים. היום, משקיעים מתאגדים יחד, כל אחד בסכום השקעה נמוך יחסית, המאפשר פיזור סיכונים בין כמה פרויקטים. הרווח מהמכירה מתחלק בין המשקיעים בהתאם לגובה השקעתם, כך שרבים יכולים ליהנות מאפיק השקעה זה, גם מבלי להחזיק מיליונים בבנק.

מעל לכל, יזמות נדל”ן מגלמת בתוכה את התפיסה העסקית לפיה אין להמתין לעליית ערך של הנכסים, אלא יש ליצור ערך מיידי בעבודה קשה, מקצועיות וניסיון רב בתחום הייזום והבניה.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים עם מי לבצע עסקאות יזמות ובנייה בארה”ב?
בדקו את הניסיון של החברה על סמך עסקאות קודמות ולא פחות חשוב, בדקו מי האנשים שעומדים מאחורי החברה. וודאו שהחברה שותפה יחד אתכם בפרויקט, והתעקשו על כך ששכרה יהיה תלוי ברווחי העסקה, על מנת להבטיח את מחויבותה להצלחתכם.

דוגמה בולטת לחברת השקעות מצליחה בתחום היזמות והבנייה בארה”ב, הינה חברת Desert Income. החברה זיהתה את מגמת התאוששות וצברה ניסיון רב ברכישת נכסים והשבחתם באזורים יוקרתיים בארה”ב. הצלחתה בשוק זה הביאה אותה להיכנס לתחום היזמות והבנייה בערים מרכזיות בארה”ב.

מאחורי הצלחת החברה עומדת נבחרת מרשימה בעלת ניסיון רב בתחום הנדל”ן וההשקעות: יושב ראש החברה, דוד יפתח, הוא מבכירי עורכי הדין בישראל. מנכ”ל החברה, גיא יפתח, הינו מומחה בהשקעות נדל”ן ומחבר הספר “המדריך להשקעות נדל”ן בארה”ב,” אשר השלים מאות עסקאות ב-6 מדינות שונות בארה”ב.

על העבודה עם משקיעים ישראלים מסביר מנהל קשרי המשקיעים של החברה, בעל ניסיון של 20 שנה בתחום ההשקעות, מר ויקטור ספקטור: “רוב המשקיעים שלנו הם כאלו שכבר מכירים אותנו לאורך שנים, ומרוצים מהתוצאות. משקיעים ותיקים וחדשים אוהבים את אסטרטגית היציאה שמוגדרת בזמן, המאפשרת להם גמישות ופיזור סיכונים לצד רווחיות גבוהה. אנו מקפידים לא להבטיח הרים וגבעות ולהיות שקופים והוגנים עם המשקיעים שלנו. כך למשל, התכניות עסקיות שלנו שמרניות בכל הפרמטרים: עלויות הבניה, זמני הביצוע ומחירי הנכסים נגזרים כולם מעסקאות שכבר הושלמו. התוצאה – מספר גדול של פרויקטים שהסתיימו בהצלחה ומספר גדול עוד יותר של משקיעים חוזרים הנהנים מתשואות גבוהות בסיכון נמוך.”

יש לכם החל מ- 100,000$ ורוצים לדעת עוד על יזמות נדל”ן בארה”ב? חברתDESERT INCOME
תשמח לספק לכם מידע נוסף.