למה ג’וליאנה מרגוליס לא חוגגת את חג המולד?

כשכוכבת אי.אר והאשה הטובה רוצה למצוא דיל טוב על טיסות, היא מעדיפה לעשות זאת בחג המולד. “אנחנו הרי יהודים ולא חוגגים את חג המולד”, סיפרה לדיוויד לטרמן. ואילו המנחה השיב: “כל אחד יכול לחגוג את לידתו של ישו בצורה שרק ירצה”

ליהודי ארה”ב יש מנהג מגונה הם ,כאשר כל החנויות סגורות, בחג המולד ואין להם מה לעשות מזמינים,אוכל סיני (הרי גם הסינים לא חוגגים את חג המולד). אך מסתבר שהיהודים גם מנצלים את ימי יום הולדתו של ישו לצורך טיסות וטיולים משפחתיים מוזלים.

 Slider (35)

הרעיה הטובה, ג’וליאנה מרגוליס יח”צ

ג’וליאנה מרגוליס (השחקנית ‘האישה הטובה’ מתכנית סי.בי.אס.) התראינה לאחרונה בתכנית האירוח של דיויד לטרמן סיפרה שהם תמיד טסים בבוקר של חג המולד, דבר שמעצבן מאוד את משפחתה המורחבת. “אנשים יכולים לחגוג את יום לידתו של ישו בכל דרך שהם רק ירצו” אמר לטרמן, אך הכוכבת נאלצה לקטוע אותו, “כשאתה יהודי…” אמרה, ואילו הקהל כולו החל לצחוק. “חשבנו שנהיה חכמים ונטוס בבוקר, הרי אנחנו יהודים ואנחנו לא חוגגים את חג המולד”. מרגוליס סיפרה כי היא ומשפחתה עלו על המטוס, “חשבנו שהמטוס יהיה ריק כי כולם חוגגים את חג המולד” אמרה, אך מסתבר שהיא טעתה: “כל היהודים מאזור ניו יורק ופרווריה היו על אותו המטוס” צחקה. בשנה הבאה בירושלים

Leave a Comment