לקראת הלידה המלכותית: 8 מנהגים מוזרים שהארי ומייגן יהיו חייבים ליישם

שמלת הטבלה מיוחדת שמכובסת במי מעיין, שמירה על השם הנבחר בסוד והודעה שנמסרת על כן ציור – אלו רק חלק מהמנהגים שהארי ומייגן יהיו חייבים ליישם אחרי לידת התינוק/ת המלכותיים. רשימה מיוחדת לזוג הנרגש

באוקטובר 2018 התבשרנו לראשונה שהנסיך הארי ומייגן מרקל מצפים לתינוק ראשון שייוולד באביב 2019. כעת, כמעט תשעה חודשים אחרי, התינוק המלכותי עתיד להפציע בכל רגע לאוויר העולם. כצפוי, האנגלים כוססים אצבעות לקראת המאורע המרגש, מחכים בשקיקה לכל פיסת מידע על העובר המלכותי וההורים לעתיד ואכן אתרי החדשות מספקים את הסחורה. לקראת הלידה הצפויה פרסם אתר ה-‘independent‘ רשימה של מסורות שבני הזוג חייבים לקיים אחרי הלידה. בניגוד אלינו פשוטי העם, כשתינוק מלכותי נולד יש מנהגים רשמיים וטקסים שהושרשו לפני מאות שנים ונהוגים עד היום שצריך להקפיד עליהם. בכל זאת, לא בכל יום נולד יורש עצר חדש למשפחת המלוכה באנגליה. מוזרות, שמרניות ואפילו מעוררת קנאה, כיאה למעמד – קבלו את רשימת מסורות הלידה המלכותיות המוזרות ביותר:

את התינוק מיילד הגניקולוג המלכותי

עזבו אתכם מבית חולים ציבורי, ורופא שמזגזג בין חדרי לידה. לפי המסורת, התינוק המלכותי ייולד לפחות בעזרת רופא מלכותי אחד. כרגע, הצוות שאמור להיות נוכח במעמד הלידה של מייגן הוא הרופא המיילד אלן פארת’ינג, והיועץ המיילד גיא ת’ורפ-ביסטון. שני המומחים עזרו ליילד גם את שלושת הילדים של וויליאםוקייט, הנסיך לואיס, הנסיך ג’ורג והנסיכה שרלוט.

סר מרכוס סצ’ל, שהיה בעבר הגינקולוג הרישמי של המלכה אליזבת השנייה ויילד את הנסיך ג’ורג’, סיפר בראיון היחיד שלו על הולדתו של הנסיך הצעיר: “אתה פשוט מנסה להזכיר לעצמך שלמרות שזה מאוד חשוב ודרמטי, מדובר רק בעוד זוג צעיר ובריא שיולד (בתקווה) תינוק בריא. ניסיתי להזכיר את זה לעצמי שוב ושוב בזמן הלידה, כדי שהלחץ ממאות אנשי התקשורת שעומדים מחוץ לבית החולים לא ישפיע עליי”.

 

 

Leave a Comment