מזעזע: אישה צרחה “תנין תפס אותי” ונעלמה

תיירת בת 46 נלכדה ככל הנראה במלתעותיו של החיה המסוכנת בעת שחייה לילית בצפון מדינת קווינסלנד שבאוסטרליה. המשטרה: “אנחנו מאמינים שהתנין טרף אותה”

המשטרה באוסטרליה חוששת לחיי אישה בת 46 שנעדרת מאז אתמול בערב (יום א’), לאחר שככל הנראה תנין טרף אותה באחד החופים במדינת קווינסלנד, בצפון אוסטרליה. מסוק הצלה מצויד במערכת הדמיה תרמית לא הצליח למצוא כל זכר לאישה, כך גם צוותים יבשתיים שערכו סריקות במהלך הלילה
המשטרה דיווחה שהאישה וחברתה בת ה-47 יצאו לשחייה לילית בחוף תורנתון בפארק הלאומי דיינטרי, ולא היו מודעות לכך שמדובר באזור המשמש בית גידול לקרוקודילים רבים החיים במים מלוחים. “האישה ככל הנראה תיירת אוסטרלית”, סיפר השוטר הבכיר ראסל פרקר לתאגיד השידור האוסטרלי, והוסיף: “חברתה ניסתה נואשות להציל אותה ממלתעות הזוחל ולגרור אותה לחוף ולצערנו לא הצליחה. הן שחו באזור שבו המים רדודים, אנו מאמינים שהתנין טרף אותה בנקוד הזו”. בתקשורת המקומית דווח כי עדי ראייה שמעו את מילותיה האחרונות שהיו “תנין תפס אותי” ואז היא נעלמה.

crocardile

החברה ניסתה להציל אותה נואשות מהמלתעות”. החיה המסוכנת צילום: שאטרסטוק

החברה הזעיקה עזרה בעזרת בעלי העסקים המקומיים.”האישה שניצלה רעדה מאוד והייתה במצב של שוק”, אמר פרקר. הפוליטקאי האוסטרלי וורן אנץ’ האשים את הנשים והגדיר את האירוע כ’טעות אנושית’: “התקיפה לא צריכה לעורר דיון דרמטי בקרב ציבור הבוחרים שלנו. במקום יש להאשים את ה’טיפשות האנושית’. זאת טרגדיה שניתן היה למנוע אותה – יש שלטים בכל מקום שם שמזהירים את המבקרים”.

לא מדובר במקרה ראשון מסוגו: לפני כחודש, גבר בן 72 מאוסטרליה נאלץ להתגונן במשך שלוש שעות מתנינים שאיימו להרוג אותו, אחרי שאחד מהם הפך את סירתם שלו ושל חברו – האחרון טבע למוות.  כמות התנינים גדלה מאז חוקי ההגנה שנחקקו ביבשת בשנת 1971. כיום מעריכים כי כ-100 אלף תנינים חיים במחוז הצפוני של המדינה.

Leave a Comment