מלכה: סיה פירסמה תמונות עירום של עצמה

 

לא כדאי להתעסק איתה: כשהזמרת האוסטרלית סיה גילתה שצלם פפראצי מנסה למכור את תמונותיה תמורת תשלום – היא מצאה את הדרך המושלמת להרוס לו את התכניות

אם עד עכשיו לא הייתם בטוחים מה דעתכם על סיה, הידיעה הבאה כנראה תגרום לכם להתאהב בה באופן סופי ומוחלט. 

 

אייקון”. סיה צילום: AFP

הזמרת האוסטרלית בת ה-41 הוכיחה שהיא באמת קולית כמו שתמיד חשבנו – כשבחרה להגיב בצורה אדירה למדי לעובדה שצלם פפראצי צילם תמונות עירום שלה, כך עולה מידיעה שפורסמה היום (יום ג’) ב”מטרו” הבריטי. 

בתמונות מצולמת סיה מגבה, כשהיא עירומה לחלוטין במרפסת שמש. כשהזמרת גילתה כי הצלם מנסה למכור את אותן תמונות תמורת כסף, היא מצאה את הפיתרון המושלם כדי להרוס לו את התכניות: סיה, שלאורך רוב הקריירה שלה נוהגת להסתיר את פניה, החליטה הפעם לחשוף חלקים אחרים מגופה – ופירסמה בעצמה את תמונות העירום המדוברות, וכך הרסה את קלף המיקוח אותו צלם. 
 

הזמרת הראתה שהיא באמת מגניבה וחסרת פחד כמו שתמיד חשדנו – ופירסמה בחשבון הטוויטר שלה את התמונות, לצד הכיתוב “מסתבר שמישהו מנסה למכור למעריצים שלי תמונות עירום שלי. תחסכו את הכסף, הנה הן בחינם. כל יום הוא חג המולד”. 

והגולשים, כמובן, התלהבו: הציוץ זכה לתשבוחות רבות ברחבי הרשת, וצבר בתוך שעות ספורות למעלה מ-268,000 לייקים ו-84,000 שיתופים. ברשת זכתה סיה לכינויים כמו “אייקון” ו”מלכה”, וב”מטרו” הבריטי אף מיהרו להכתיר אותה כ”גיבורה החדשה שלנו”. גם אנחנו מסירים את הכובע. 

Leave a Comment