מתחת למיטה: אורחים במלון גילו את הנורא מכל

בני זוג תאילנדים שהגיעו למלון מקומי התלוננו על ריח חריף בחדרם – אך הסכימו להעביר בו את הלילה. רק לאחר מכן התבררה הסיבה המצמררת שגרמה לריח הנורא. וכן, זה בדיוק מה שאתם חושבים

זה כנראה אחד הדברים המטרידים ביותר שיכולים לקרות במהלך חופשה: שני אורחים שבילו לילה בבית מלון תאילנדי גילו רק לאחר מכן, למרבה החרדה, כי מתחת למיטתם הסתתרה הפתעה מאוד לא נעימה.
השניים, שהגיעו למלון Thai seaside resort בעיר פאטאיה, התלוננו על הריח בחדר שקיבלו אך החליטו להעביר את הלילה במקום בכל זאת – כך עולה מידיעה שפורסמה אתמול (יום ב’) ב”דיילי מייל” הבריטי.

dead-body

הפתעה מחרידה מתחת למיטה. המחשה צילום: שאטרסטוק

מנקה שהגיעה לחדר למחרת הבחינה גם היא בריח החריף ומצאה דם לצד המיטה. חיפוש שנערך בעקבות זאת חשף את האמת המצמררת: בתוך מסגרת המיטה, מתחת למזרון, נמצאה גופתה של טרנסג’נדרית.

“המנקה של בית המלון הבחינה בריח חזק מאוד בחדר וניסתה למצוא את המקור לכך. לאחר מכן צוות המלון חיפש בחדר ומצא את הגופה מתחת למזרון”, מסר מפקד משטרת פאטאיה, קול אפיצ’אי קרופט. “אבל זה קרה רק לאחר שזוג תאילנדי הגיע למלון וישן במיטה”.

על פי דיווחים מקומיים כי שני נערים, בני 14 ו-17, נעצרו בחשד שהרגו את האישה שגווייתה נמצאה בחדר, ואשר זוהתה כאמפון קונגסונג בת ה-28. לטענת המשטרה, הנערים הודו ברצח קונגסונג.

לטענת קרופט, הנער בן ה-17 הכיר את אמפון דרך הפייסבוק ושוכנע על ידה לחפש עבודה בפאטאיה. לאחר מכן הגיעו הוא וחברו למלון ובילו מספר לילות עם אמפון, אלא שאז פרצה מריבה בין השלושה – לאחר שהנער דחה את חיזוריה של אמפון. בסופו של דבר, לדברי קרופט, חנק הנער בן ה-17 את האישה בזמן שחברו החזיק אותה וסייע לרסן אותה.

 

Leave a Comment