מתנה גאונית מאת ערן סויסה


יהורם גאון חוגג 77 עם “הסלפי של הסלפים” • וסמסו מזל טוב גם לנדב בורנשטיין

yehorm-gaon

תמונת המתנה של יהורם גאון

הזמר והשחקן יהורם גאון, שחוגג היום 77, קיבל תמונת ענק המורכבת מיותר מ־1,000 תמונות סלפי של גולשים ומעריצים שהצטלמו איתו ונאספו במיוחד, בשילוב תמונות מהארכיון הפרטי שלו. בין התמונות הרבות נמצאים צילומים מהקריירה הענפה של גאון, לצד תמונותיו עם גדולי האומה כגון דוד בן־גוריון, גולדה מאיר ועזר ויצמן, עוד מתקופת טרום הסלפי. 

וונדר וומן בעיר דודהקור העז והגשמים לא מנעו מגל גדות ההריונית לבקר בגן הלאומי שבעיר דוד בבירה. מי שגרמו לגדות לצאת בקור הם אורחים מחו”ל, שהגיעו לבקרה בארץ הקודש. 

זה (לא) המצבאחרי ניסיון קצר לשפר את התוכנית, החליטו בזכיינית ערוץ 2 רשת שתוכנית הבידור “זה המצב” לא תחזור למסך, כך נודע ל”ישראל היום”. על פי גורם המעורה בפרטים, השחקנים ושאר המעורבים קיבלו לאחרונה הודעה שלפיה התוכנית לא תחזור לעונה נוספת. כזכור, התוכנית עלתה בסוף יולי כקונטרה ל”ארץ נהדרת” הוותיקה של קשת, אבל ספגה ביקורות קשות וזכתה לנתוני רייטינג נמוכים. לאחר התוכנית הראשונה החליטו בזכיינית לפצל אותה ולשבצה אחרי “המירוץ למיליון”, אבל גם שם היא לא התרוממה. גורם בהפקה מגלה שגם בעונתה הראשונה ירדה התוכנית לפני הזמן המתוכנן. בזכיינית, כך נטען, נעשו ניסיונות לשפר את התוכנית, אך גם אלה לא עזרו. מרשת לא התקבלה תגובה עד למועד כתיבת שורות אלו. בתוך כך, בקשת דחו את עליית העונה החדשה של “ארץ נהדרת”, ואם לא יהיו שינויים נוספים היא תעלה ב־20 בפברואר.  

רסלאן מצהירה. רנא רסלאן נראתה במחלקת העסקים של חברת אזרבייג’ן איירליינס בטיסה מאזרבייג’ן לישראל. הכל עבר ללא עיכובים מיותרים, עד שהגיעה ארצה ונעצרה לבדיקה במכס. למזלה, לא מצאו שם אייפון 7 או כל דבר אחר. 

אבא בורנשטייןסמסו מזל טוב לנדב בורנשטיין, שהפך בלילה שבין ראשון לשני לאבא בפעם הראשונה. בורנשטיין ובן הזוג כפיר טסו לקנדה ללידת התאומות שלהם, לאחר שאת ההודעה על הלידה המתקרבת קיבל בורנשטיין 5 דקות לפני שידור חי. איך שסיים לשדר – טס לטיסה. ברכות!

 

 

Leave a Comment