נזרק כי היה שמן מדי – ועשה מהפך

 

מירו ג’דט לקח קשה את הפרידה מחברתו בשש השנים האחרונות והחליט להוציא את העצבים בחדר הכושר • היום בת הזוג שלו היא ויקטוריה הדוגמנית

הכירו את מירו ג’דט, הבחור שהפך מגבר עם עודף משקל משמעותי, שחברתו זרקה אותו ועובד במחסן, לעובד בחברת כושר וחיטוב עם חברה דוגמנית. ג’דט השתמש בפרידה הקשה שחווה מחברתו במשך שש שנים למוטיבציה להשגת גוף שרירי ונאה במיוחד תוך פחות משנה. תוך כדי העבודה הקשה הוא פגש את הדוגמנית ויקטוריה ווילסון, וכעת הוא מקווה להנשא לה.

אחרי השינוי הגדול שעשה בחיים שלו, מירו אמר שהוא מקווה שחברתו במשך שש שנים, שהחליטה להפרד ממנו, “תבין מה היא הפסידה”. “הפרידה מחברתי בשש השנים האחרונות הייתה נקודת מפנה גדולה בשבילי”, סיפר מירו. “היא הייתה נגעלת ממני ולא הייתה לה אמונה שאני יכול לאבד מהמשקל שלי. הרגשתי כל כך פגוע, אבל קיבלתי החלטה שאני הולך לעשות שינוי ולהוכיח לה שאני יכול להשתפר ושלפר את הפיזיות שלי”. 

מעז יצא מתוק. מירו וויקטוריה // פייסבוק

על התהליך שהוביל לשינוי הגדול הוא סיפר: “הפסקתי עם כל הג’אנק פוד והמשקאות הממותקים, התאמתי את כמות הקלוריות הדרושה לי לתקופת הדיאטה, ותודות לעזרה ממפתח גוף שהכרתי, הצלחתי להתחיל דיאטה שעזרה לי להפחית משמעותית מהמשקל שלי. לפגוש את ויקטוריה היה הדבר הכי טוב שאי פעם קרה לי, היא נתנה לי בחזרה את הביטחון בעצמי. התחלנו ללכת ביחד לחדר הכושר, ותמיד עזרנו אחד לשני כדי לוודא ששנינו מתמידים עם הדיאטות שלנו”. 

לסיכום אמר מירו: “אני יודע שהסיבה שויקטוריה נדלקה עליי היא בגלל המראה שלי, אבל אנחנו ביחד כבר המון זמן ואני יודע שזה בגלל שהיא אוהבת את מי שאני. בשבילי היא האחת, התקווה שלי היא שיום אחד נתחתן. כשאני איתה, אני יודע שכל העבודה הקשה באיבוד המשקל הייתה שווה את זה. אם חברתי לשעבר יכולה לראות אותי, אני מקווה שהיא תבין מה היא הפסידה”.

Leave a Comment