סלין דיון פרצה בבכי במהלך ההופעה הראשונה מאז מות בעלה

 

salyn-dayan

לא הרבה זמן לאחר שנאלצה סלין דיון להתמודד בזה אחר זה עם מותו של בעלה ועם מותו של אחיה, חזרה סלין דיון לבמה הקבועה שלה בלאס וגאס ועשתה כמיטב יכולתה להיות שם עבור הקהל. אבל אז התחליה לשיר את “All By Myself” והדמעות החלו לזלוג

לאחר מאבק ארוך במחלת הסרטן, ורק יומיים לאחר מכן דיון איבדה גם את אחיה דניאל, שהלך לעולמו גם הוא ממחלת הסרטן. דיון, שמופיעה באופן קבוע בלאס וגאס, הייתה אמורה להופיע באותו שבוע, אך ביטלה את ההופעות ההם. עכשיו היא חזרה למקומה הטבעי ביותר, הבמה, והופיעה לראשונה מאז הטרגדיות שפקדו אותה.

הזמרת הייתה נחושה להעניק למעריצים שלה ערב ברמה הגבוהה ביותר, כמו שהיא יודעת, אך כאשר היא שרה את “All By Myself” היא לא הצליחה לעצור את הדמעות, נשברה והפסיקה לשיר. הקהל האוהב עודד אותה בעוד היא ממררת בבכי, כפי שאפשר לראות בסרטון.

“לאורך חיי, בעיניי היה רק את בעלי, שישב כאן, לילה אחרי לילה. אנשים חשבו שאני מחפשת אותו, אבל האמת שלא, לא הייתי צריכה לחפש, בגלל שכל פעם שעצמי את עיניי הרגשתי את רנה איתי”, דיון סיפרה לקהל בעוד היא נאבקת בדמעות. מאוחר יותר, בזמן ההדרן, היא הודתה לקהל ואמרה: “אני חייבת להגיד לכם שזו לגמרי הייתה ההופעה הקשה ביותר שעשיתי בחיי ואני רוצה להודות לכם על תמיכתכם”.