פריסילה מלכת המדבר – לישראל מאיה כהן

הקאסט הלונדוני של המחזמר ינחת בארץ לשמונה הופעות • יחד איתו, גם האוטובוס הסגול המפורסם

persila

מתוך המחזמר צילום Paul Coltas

ההפקה הלונדונית המקורית של המחזמר המצליח “פריסילה מלכת המדבר” מגיעה גם לארץ, ותעלה על במת היכל מנורה מבטחים בתאריכים 9-4 ביולי. בין כוכבי הקאסט אפשר למצוא את כוכב האייטיז הזמר ג’ייסון דונובן, שזכור מהדואט עם קיילי מינוג “Especially For You” ומאופרת הסבון “שכנים שכנים”. דונובן מככב בהפקה הלונדונית עוד מראשית דרכה בתפקיד הראשי כטיק/מיצי, ובשנה האחרונה הוא מופיע בתפקיד זה לסירוגין.

המחזמר מבוסס על הלהיט הקולנועי “הרפתקאותיה של פריסילה, מלכת המדבר” משנת 1994 בבימויו של סטיבן אליוט. גירסת המחזמר עלתה לראשונה לבמה בסידני, אוסטרליה, ומשם נדדה לערים נוספות ביבשת ולניו זילנד. לאור ההצלחה קמו הפקות מקבילות בווסט אנד הלונדוני ובברודוויי הניו־יורקי וזכו לשבחים ולפרסים, ובהם פרס לורנס אוליביה עבור תלבושות וכן מועמדות בפרס טוני לשחקן הטוב ביותר במחזמר. למחוזותינו תגיע ההפקה הלונדונית במלואה, ותכלול יותר מ־500 תלבושות, 50 פאות ויותר מ־200 אביזרי ראש, וכמובן את האוטובוס הסגול המפורסם.

המחזמר מציג את מסעם של שלושה חברים לאורך המדבר האוסטרלי. בחיפושם אחר אהבה, הם מתגלגלים לקומדיה הזויה של טעויות. מחירי הכרטיסים נעים בין 149 ל־449 שקלים, בהתאם למקומות הישיבה