קייט מידלטון מאבדת את אהדת הציבור

היא אולי הדוכסית מקיימברידג’, אשתו של המלך הבא ואמו של יורש העצר, אבל מסתבר שהאהבה הגורפת לקייט מידלטון נמצאת בסכנה

האנגלים מאוהבים בקייט מידלטון, היא הנסיכה שלהם. אבל האהבה אל הדוכסית מקיימברידג’ חצתה לאומים ומדינות. מידלטון נחשבת כבר שנים לאייקון אופנה, בכל העולם. הקו המאופק והצנוע שהיא הכתיבה מצא חן בעיני מעצבי האופנה, מעילים כמו אלו שהיא לובשת הציפו את חנויות הבגדים וכל מגזיני האופנה עוקבים אחרי בחירות המלתחה של מידלטון ומהללים אותן ואותה.

cate-1

איפה קנית את השמלה? קייט מידלטון AFP

אבל יכול להיות שהלידות והעיסוק בהלבשת הילדים קצת הזיקו לחוש האופנה של מידלטון. נדמה שלאחרונה האנגלים רואים את מידלטון יותר

כאמא עייפה ופחות כפאשניסטה. התחושה קיבלה משנה תוקף כשמידלטון איבדה אך השבוע את שלטונה הבלתי מעורער בעולם האופנה. זה סופי, מידלטון היא כבר לא הנסיכה הכי בסטייל בעולם.

המגזין הבריטי HELLO! ערך סקר בין הקוראים וביקש לדרג 10 בנות אצולה על פי כמות הסטייל והגלאם שלהן. 30 אלף השתתפו בהצבעה והודיעו לקייט מידלטון שהיא כבר לא במקום הראשון, היא אפילו לא הגיעה למקום השני. אל המקום הראשון עם 30 אחוז מהקולות הגיעה נסיכת דנמרק מארי, במקום השני נמצאת מלכת הולנד מאקסימה. מי שהתרגלנו לראות כמלכת הסטייל והאופנה קייט מידלטון הגיעה רק למקום השלישי. מארמון המלוכה לא הגיעה שום תגובה.

cate-2

מדגמנת מקום ראשון וזוגיות פוטוגנית. מרי נסיכת דנמרק גטי אימג’ס

cate-5

מידלטון הדור הבא. מרי נסיכת דנמרק EPA

cate-3

ובמקום השני. מלכת הולנד מקסימה AFP

cate-4

כל פאשניסטה צריכה כובע. מלכת הולנד מקסימה גטי אימג’ס

לכתבה המלאה ותמונות נוספות הקישו