קלינטון ביטלה נסיעה לקליפורניה: “לקתה בדלקת ריאות”

hilary-fall 

לאחר שהתמוטטה אמש בטקס לציון 15 שנה לפיגוע בתאומים מסרו מהמטה של המועמדת הדמוקרטית כי היא נדרשת לנוח. בארה”ב גוברת הדרישה לחשוף את מצבה הבריאותי של קלינטון

מתחילים להבין שיש צורך להפחית בעומס על המועמדת לאחר שזו התמוטטה אמש (יום א’) במהלך הטקס בגראונד זירו לציון 15 שנה לפיגוע במגדלי התאומים. כעת ביטלה קלינטון את נסיעתה לקליפורניה שתוכננה להיום.

אנשיה של קלינטון מסרו כי המועמדת אובחנה ביום שישי, לפני כשלושה ימים, כלוקה בדלקת ריאות והיא החלה לקחת אנטיביוטיקה. עוד נמסר כי במהלך טקס הזיכרון היא חשה ברע לאחר שהתייבשה ועל כן פונתה מהמקום.

אתמול בבוקר (שעון ניו יורק) השתתפה הילארי קלינטון בטקס הזיכרון לפיגוע ה-11 בספטמבר בגראונד זירו. אלא שבמהלך האירוע היא פונתה מהמקום על ידי אנשיה בשל “אירוע רפואי”. זמן קצר לאחר מכן הופץ סרטון המתעד את קלינטון כשהיא מובלת אל רכבה ובו היא נראית מתנדנדת וקורסת.

למטה הבחירות שלה לקח שעה וחצי להגיב לאירוע ולעדכן כי מצבה השתפר וכי היא מרגישה טוב. היא נחה בביתה של בתה צ’לסי ולאחר זמן מה יצאה אל העיתונאים.

בעיות הבריאות של קלינטון מעסיקות את התקשורת האמריקאית כבר זמן רב: לפני כמה חודשים נטען כי הגברת הראשונה לשעבר עברה שבץ מול המצלמות, ובשבוע שעבר שודרו בקדחתנות צילומים שלה כשהיא משתעלת ללא הרף במהלך נאום. קלינטון (68) סבלה ב-2012 מזעזוע מוח ולאחר מכן מקריש דם. דו”ח רפואי שהונפק לה ביולי השנה כתב רופאה כי היא במצב בריאותי “מצוין”.

Leave a Comment