קלי אוסברון מתנגחת במעריצים של גאגא, ליידי גאגא מגיבה/ נטע-לי שיטה

gagaftkellyקלי אוסברון טוענת בפני Fabulous Magazine שהמעריצים של ליידי גאגא מכנים אותה “שמנה” ודוחקים בה להתאבד.

“אני הכי רזה והכי בריאה שאי פעם הייתי, ולמרות זאת מכנים אותי שמנה כל הזמן”, היא אומרת. “המעריצים של גאגא הם הנוראים ביותר, הם אמרו שאני צריכה להתאבד, שהם מקווים שאיאנס. זה מטורף אבל היה לי את זה כל חיי ואני מנסה להתעלם מזה”.

ליידי גאגא בוחרת להגיב ברשת החברתית שלה Littlemonsters.com:

“מכתב פתוח לקלי אוסברון,

קלי היקרה,

post11למרות שהייתי מעדיפה שתפני אליי באופן אישי כיו”ר של Born This Way Foundation עם אימי סינת’יה, היינו רוצות להגיב. כל יום באמצעות המוזיקה והקול הציבורי שלי אני בוחרת להיות חיוביות ולפעול למען עולם אמיץ ונדיב יותר בקרב ציבור העוקבים שלי. אני מעודדת אותם להתעלם מביקורת, לעמוד מול בריונים, לדעת את הערך האמיתי שלהם ולראות שכולנו אותו דבר ואף אחד לא שווה יותר מהאחר. אני יודעת שאני נתפסת כ”ילדה מופרעת”, אבל במציאות אני אישה שמאד אכפת לה מהאנושות. יש לי אמפתיה אלייך קלי, אבל אני מרגישה שחשוב לציין שמבחינה תרבותית את בחרת בדרך פחות סובלנית. העבודה שלך עם E!  במשטרת האופנה מושרשת בביקורת, שיפוטיות, ודירוג של היופי של אנשים לעומת אחרים. “מראה” הוא הסיבה הנפוצה ביותר לבריונות בעולם. התוכנית שלך מפיצה שליליות, ובמהלך השנים אפילו הפכה לקומית בטבעה. היא מהללת אותך ואת ג’ואן ריברס מצביעות בפני המצלמה, צוחקות, ומתבדחות על אמנים וסלבריטאים כאילו אנחנו חיות בגן חיות.

מה עם המהפך הגופני שלך? זה גרם לי להיות באמת עצובה לשמוע שאנשים דיברו על המשקל שלך כשהיית צעירה יותר, כפי שאני הייתי קורבן להתעללות גם כן. לראות אותך פורחת לאישה רזה ויפה שצוחקת על אחרים למחייתה זה “מדהים”. למה לא לעזור לאחרים? למה לא להגן על אחרים שמציקים להם בגלל המראה שלהם ולשתף בסיפור שלך?

אני מצביעה על זה לא בכדי ליצור סדק באישיות שלך, שכן נפגשנו כבר בעבר והיית מקסימה. ולמרות זאת, אני קוראת לך לקחת אחריות  ולתת דין וחשבון לגבי הדוגמא שאת מציבה בפני אנשים צעירים. הם מחזיקים ממך כי את מפורסמת, ואם את מתנהגת ככה כלפי אחרים בטלוויזיה, צעירים רבים בטוויטר מניחים שזה מקובל: טוב, אם היא עושה את זה, למה אני לא יכול?

אני לא יכולה לשלוט במעריצים שלי, ואני לא מעודדת אותם לשום שליליות ואלימות מסוג כלשהו, מכיוון שזה מוטעה ופוגע—ואני מרגישה רע שנפגעת. ולמרות זאת, כולנו יכולים לעשות את החלק שלנו בתקשורת בכדי לקבוע סטנדרטים של כבוד, חמלה ואהבה. אני מאחלת לך שיתייחסו אלייך בכבוד וחסד שמגיעים לכל אחד.

בעוד שחלק מהמעריצים שלי עדיין לומדים, רובם חולקים את אותם ערכים כמוני, וזה מה שמאחד אותנו. והקשר הזה חזק.

בכבוד,

גאגא וסינת’יה.

www.bornthiswayfoundation.org

נ.ב

ולכל התקשורת והסלבריטאים שיוצא להם לקרוא את המכתב הזה, אני מקווה שגם אתם תיקחו בחשבון את הכוח של הקול שלכם. בואו נעבוד ביחד ונהפוך את 2013 לשנה של איחוד. “

Leave a Comment