רשמית: להקת “שלוה” לא תייצג את ישראל באירוויזיון מאת ערן סויסה

 

ההרכב שכבש את לבבות צופי “הכוכב הבא” נפגש עם מפיקת התוכנית לשיחת פרידה • הלהקה החליטה לפרוש מייצוג המדינה בתחרות בשל שמירת השבת

   

חברי להקת שלוה

חברי להקת “שלוה” נפגשו לשיחת סיכום ופרידה עם מפיקת תוכנית “הכוכב הבא” טמירה ירדני, כך נודע הערב (שלישי) ל”ישראל היום”.

על פי גורם המעורה בפרטים, חברי הלהקה התייצבו אתמול לפגישה במשרדי “טדי הפקות”, שבה סוכם באופן רשמי על סוף דרכם בתוכנית.

רוצים ליהנות ממים איכותיים יותר?

במהלך השיחה הודו להם על תרומתם לתוכנית, אך עם זאת, הובהר להם סופית כי על אף המאמצים והניסיונות, הם לא יוכלו לייצג את ישראל באירוויזיון בשל חוקי התחרות הנוקשים.

כפי שפורסם לראשונה ב”ישראל היום” בתחילת השבוע, היום צפויים חברי הלהקה לצלם ריאיון פרידה עם מנחי התוכנית אסי עזר ורותם סלע, והוא ישודר ביום חמישי הקרוב. בריאיון הם יסכמו את החוויה ואת הדרך שעשו. הלהקה לא תיפרד בלי לשיר בפעם האחרונה, והיא צפויה לצלם שיר חדש שישודר באחת התוכניות הקרובות.

להקת “שלוה”, המורכבת מבעלי מוגבלויות, הצטרפה לעונה החדשה של “הכוכב הבא לאירוויזיון”, בניסיון לפרוץ את האנונימיות ולהצליח בתחרות. מי שחשב שמדובר בגימיק טלוויזיוני, גילה מהר מאוד שמדובר בחבורה מוכשרת, שמהביצוע הראשון כבשה את ליבם של הצופים בבית והשופטים שבאולפן, וקיבלה את הכרטיס הראשון לגמר.

עם זאת, בשלבים המתקדמים של התחרות גילו כי לא יוכלו לייצג את ישראל באירוויזיון, משום שהחזרה הגנרלית לתחרות תתקיים בשבת. כיוון שחלק מחברי הלהקה הם שומרי שבת, הם נאלצו לפרוש באופן סופי. הפרישה הזו מאכזבת הרבה מאוד צופים, אבל גם בלי הניצחון הרשמי בגמר התוכנית, בהרבה מאוד מובנים, להקת “שלוה” היא המנצחת הגדולה של העונה.

 

Leave a Comment