תיעוד מפליל: גנבה מתיירת – וצולמה בפעולה

זוג תיירים שביקרו במקדש תאילנדי הופתעו לגלות כי שעונה של האישה נעלם. כשהתבוננו בתמונות שצילמו במקום – נפתרה התעלומה

theft

האם נחשפה השיטה בה משתמשות ילדות תאילנדיות מתוקות כדי לכייס תיירים? לדברי גולש באתר Reddit, תמונה שצילם במקדש מקומי תיעדה במקרה את הרגע בו שתי ילדות שהצטלמו עם בת זוגו – גנבו ממנה את שעונה.

בתמונה שפורסמה אמש (יום א’), מצולמת חברתו של הגולש במקדש ואט פרה טאט דוי סוטפ שבמחוז צי’אנג מאי, כך עולה מידיעה שפורסמה הבוקר ב”דיילי מייל” הבריטי. משני צידיה של

 בת הזוג ניצבות שתי ילדות מקומיות לבושות בבגדים תאילנדים מסורתיים – כשהן אוחזות בזרועותיה של התיירת המחויכת .

 אלא שבהמשך התברר מי צחק אחרון: לאחר שבני הזוג גילו ששעונה של האישה נעלם, הם עברו על התמונות והבחינו להפתעתם שהילדה הימנית ככל הנראית פתחה את סגר השעון של התיירת – מה שאיפשר לה לגנוב אותו. “התמונה פתרה את התעלומה של השעון הנעלם”, כתב הגולש, שאף הודה כי הוא וזוגתו היו מעט שתויים כשהגיעו למקדש.

על התמונה הספיקו להגיב אלפי גולשים, ורבים פרסמו תמונות של עצמם עם אותן שתי ילדות – מביקור באותו המקדש. “ראיתי את הגנבות הקטנות האלה כבר”, כתב אחד הגולשים, ואחר הוסיף: “גנבות מקסימות כל כך. לא חשדתי בשום דבר כשראיתי אותן”.

 theft-2-gif

נחשפה השיטה? לטענת הגולשים, הילדה פתחה את סגר השעון וגנבה אותו מתוך Reddit

גולש אחר הגדיל לעשות וטען כי במקום ישנן שש ילדות שמתהלכות באותה תלבושת, וכי ייתכן שמדובר ב”כנופיה מאורגנת”. גולש נוסף, לעומת זאת, סיפר כי התחמק ברגע האחרון מתמונה משותפת עם הגנבות הצעירות. “התפתיתי לבקש תמונה איתן כשראינו אותן במקדש, אבל לא רציתי להיות מהתיירים האלה, וגם פחדתי שאימן – שהייתה בקרבת מקום – תדרוש ממני כסף אם אעבור לידן”.

חלק מהגולשים התייחסו לטכניקה המתוחכמת של השתיים, ואחד אף טען כי הילדות נגעו בקורבן במספר מקומות כדי “שלא תשים לב ששעונה נגנב ממנה”.

 

Leave a Comment